LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Po mbante fjalimin në një konferencë/ Diplomati rrëzohet përtokë dhe humb jetën

10 Gusht 2022, 14:06, Kosova & Bota CNA

Video-Po mbante fjalimin në një konferencë/ Diplomati

Një diplomat nga Arabia Saudite ka humbur jetën papritur teksa po fliste në konferencën arabo-afrikane në Egjipt.

Sipas mediave ndërkombëtare, bëhet fjalë për diplomatin dhe biznesmenin saudit Mohammad Fahad al-Qahtani.

Në një video të publikuar shihet se ai u rrëzua gjatë një fjalimi që po mbante ku shprehte mbështetjen për arritjet e presidentit egjiptian Abdel Fattah Al-Sisi”.

Dyshohet se ai humbi jetën si pasojë e një arresti kardiak./ CNA.al

Lajmet e fundit nga