LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, e mërkurë, 15 Maj 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

14 Maj 2024, 22:53, Horoskopi CNA

Dashi

Jeni gjithmonë në nxitim, duhet të gjeni kohën për dashurinë. Është një moment në punë ku të gjithë ju admirojnë dhe ju respektojnë. Vazhdoni kështu.

Demi

Bëni kujdes sepse mund të keni disa mosmarrëveshje me partnerin. Në punë ka gjithmonë shumë nervozizëm por përpiquni të qëndroni sa më të qetë.

Binjakët

Nëse jeni beqar, kjo është koha e duhur për të bërë njohje të reja. Në punë mundohuni të punoni më shumë edhe sepse nuk do mungojnë kënaqësitë.

Gaforrja

Në dashuri është një periudhë pozitive dhe nëse nuk jeni në gjendje të gjeni një partner, ndoshta kjo është vetëm sepse nuk po e vini veten në një pozicion për ta bërë këtë. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe prisni lajme të mira nga muaji i ardhshëm.

Luani

Kjo ditë është e bukur për dashurinë edhe nëse jeni gjithmonë me nxitim. Në punë, përpiquni të distancoheni nga njerëzit negativë.

Virgjëresha

Kohët e fundit ju ka munguar dashuria, ndaj përpiquni ta kompensoni. Në punë ka pakënaqësi dhe ndoshta jeni pak të lodhur dhe të pamotivuar.

Peshorja

Ky qiell i bukur iu bën me iniciativë dhe plot dëshirë për të dashuruar. Në punë jeni gjithmonë shumë të përkushtuar edhe nëse rezultatet ju mungojnë për momentin.

Akrepi

Në dashuri nëse prisni një rikthim, do të shpërbleheni nga këta yje. Disa lajme vijnë në punë pas një periudhe të gjatë ngecjeje.

Shigjetari

Ka ardhur koha t’i kushtoni energjitë tuaja partnerit. Megjithatë në punë jeni plot angazhime dhe kjo po ju lodh pak.

Bricjapi

Kjo ditë është shumë interesante për dashurinë, një periudhë e shkëlqyer. Në punë, kushtojini vëmendje disa pengesave.

Ujori

Nëse keni dyshime në dashuri, përpiquni t’i zgjidhni dhe kuptoni nëse keni në krah personin e duhur. Një fazë e re rikuperimi fillon në punë.

Peshqit

Po përjetoni një moment të bukur në dashuri ku ndiheni më të dashuruar se kurrë. Gjëra të reja vijnë në punë veçanërisht për ata që kanë kohë që presin një promovim./ CNA

Lajmet e fundit nga