LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat deri në 35 gradë celsius/ Moti për ditën e sotme

2023-09-14 07:11:00, Sociale CNA
Temperaturat deri në 35 gradë celsius/ Moti për ditën e
Foto ilustruese

Për ditën e sotme vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet me altrenime kthjellimesh si dhe vranësira kalimtare këto kryesisht deri në orët e mesditës e më pas mot përsëri i kthjellët.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatatare deri në 5m/sek.

Valëzimi në dete pritet të jetë i ulët i forcës 1 ballë

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 13 deri 30°C                                                                                                                                                          

në zonat e ulëta 11 deri 35°C                                                                                                                                                                 

në zonat bregdetare  16 deri 32°C

17:12 SOCIAL ISSUES Lira Gjika

Child and loneliness

Loneliness is a very big human problem. It does not allow ...

Lajmet e fundit nga