LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reshje shiu në formë shtrëngatash/ Moti për sot dhe nesër

2023-09-06 07:03:00, Sociale CNA

Reshje shiu në formë shtrëngatash/ Moti për sot dhe

Ditën e sotme do të ketë reshje shiu me intensitet të ulët të pëqëndruara në jug dhe në qendër të vendit. Hera-herës shtrëngata afatshkurtra, më së shumti përgjatë relieveve kodrinore malore.

Temperaturat do të pësojnë rritje në të dyja vlerat, ndërsa era pas ditës së Enjte do të jetë me drejtim veriperëndim-juglindje 1-8m/s.

Në bregdet e lugina era do të fryjë me shpejtësi deri 11m/s duke bërë që valëzimi në dete të jetë i forcës 1-2ballë./ CNA

17:12 SOCIAL ISSUES Lira Gjika

Child and loneliness

Loneliness is a very big human problem. It does not allow ...

Lajmet e fundit nga