LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sharjet dhe komentet negative/ Flet për herë të parë Kejvina Kthella: Babai im pati komplikacione me shëndetin

2023-03-19 13:59:00, Lifestyle CNA
Sharjet dhe komentet negative/ Flet për herë të parë Kejvina
Modelja Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella ka folur për herë të parë përrjetimet pas daljes së saj nga Big Brother Vip.

Ajo është shprehur në një intervistë me Megi Poajnin duke thënë që e ka përjetuar shumë keq situatën që është krijuar pas eleminimt nga Big Brother Vip pasi është përballur me shumë sharje, ofendime dhe komente negative nga njerëzit në rrjetet sociale.

Modelja ka rrëfyer se për shkak të fjalëve nuk ndohej mirë edhe në ambientet e hapur megjithatë thekson faktin që ka kërkuar falje publikisht për gjestin dhe tashmë ka një mendim komplet tjetër për këngëtarin Luiz Ejlli. Madje mendon se jashtë shtëpisë ata do të kenë një raport shumë të mirë miqësor.

Kam pasur shumë presion. Shumë urrjetje në rrjete sociale. Nuk ndihesha mirë në ambiente të hapura. Kanë qenë shumë agresiv. Kam kërkuar falje për këtë gjest se nuk ishte një gjë e mirë.

Familjarët e kanë përjetuar shumë keq. Babai im e ka përjetuar shumë keq ngaqë vuan nga diabeti dhe ka patur komplikacione me shëndetin”, ka thënë Kejvina Kthella./ CNA.al

10:10 Lifestyle

Habit Diola Dosti/

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, Diola Dosti u shpreh...

Lajmet e fundit nga