LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zarfi i zi për Luizin, Kristin dhe Armaldon/ Nominimi i fortë, kush do të largohet nga BBV të shtunën?

2023-03-15 07:36:00, Lifestyle CNA
Zarfi i zi për Luizin, Kristin dhe Armaldon/ Nominimi i fortë, kush do
Foto ilustruese

Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother” ishte një ndëshkim për tre banorët që kanë thyer një nga rregullat e programit, Luizin, Kristin dhe Armaldon.

Ata kanë thyer rreggullin duke u future mbi dy persona në tualet, në ambientet ku nuk ka kamera.

Si ndëshkim, “Vëllai i Madh” ka vendosur që t’i dërgojë në nominim të tre.

Kështu Kristi, Armaldo dhe Luizi, do të jenë në televotim deri të shtunën dhe njëri prej tyre do të lërë përfundimisht garën./ CNA.al

16:24 Lifestyle

Luizi

Futja e banorit të ri në “Big Brother VIP”, Qetësor Ferrun...

Lajmet e fundit nga