LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

From the entry of Sabian to the relationship between Kristi and Keisi / Robert Aliaj speaks

2023-03-14 08:32:00, Lifestyle CNA
From the entry of Sabian to the relationship between Kristi and Keisi / Robert
Illustrative photo

The artist Robert Aliaj has spoken about the situation in Big Brother Vip after the entrance of the singer Sabian Medini inside the house. Aliaj has expressed that he supports the idea that two young people feel comfortable and unaffected in their relationship by their parents.

While criticizing the relationship between Keisi and Kristi, Aliaj has shown that the singer's reaction after Kristi's exit was the cleanest thing that happened in this edition of BBV.

According to him, Kristi and Keisi are different from the other couple, Kiara and Luiz, who only care about the game. Robert Aliaj emphasizes that they are trying to insert spica and manipulate.

Ndërkohë për produksionin është shprehur se duhet të ketë një lloj misioni, t/i zgjedhjë njerëzit dhe t’i këshillojë.

“Deklarata ime u keqkuptua. E ndihmoj idenë që të rinjtë të jenë të qetë dhe të pandikuar nga jashtë, as nga prindi. Nuk e shoh fare komode situatën e një djali ose një vajze të re, që dashurohet në prani të prindërve. Është një gjë që edhe produksioni duhet ta kishte marrë në konsideratë, është jashtë normave.

Duke ditur çfarë ka ndodhur dhe çfarë është thënë, duhet të ishte ruajtur marrëdhënia që ata të dy ndërtuan aty brenda. Më erdhi keq për Keisin në momentin që doli Kristi. Edhe pse nuk kam asnjë bindje për marrëdhënien e tyre sepse i takon vetëm Kristit. Keisi është një vajzë delikate, nuk mund ta mohoj.

That behavior the night Kristi came out was the purest thing in this "Big Brother". There is another couple there (Kiara-Louise), but unlike Kristi and Casey, they have a mind for the game. They are putting spica in there, they are trying to manipulate it and I feel like vomiting. Production must have some kind of mission there, it must take people, advise them, but also choose. You can't get irresponsible types in the panels" - said Robert Aliaj./ CNA.al

16:24 Lifestyle

Luizi

Futja e banorit të ri në “Big Brother VIP”, Qetësor Ferrun...

Lajmet e fundit nga