LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

The shocking confession of Fjolla Morin/ The businessman's ex-boyfriend reacts: Tragicomic theatrical performance

2023-03-14 15:55:00, Lifestyle CNA
The shocking confession of Fjolla Morin/ The businessman's ex-boyfriend
Singer Fjolla Morina and businessman Fisnik Syla

The singer Fjolla Morina shocked a few days ago with a confession about the suffering she had gone through in the last 3 years.

Among other things, Fjolla made a series of accusations about her ex-boyfriend, businessman, Fisnik Syla, who she claims has abused her.

She also raised accusations that the businessman had put the gun that was seized in Kukës in September 2020 in her bag.

Fisnik Syla himself reacted to these strong statements today. In an interview with Erjona Rusi, the former partner of the singer described these accusations as lies.

“Shfaqje teatrale tragjikomike me një regji të dobët, nëse e vini re paraqitjen para dy ditëve në rrjete sociale në 'Instagram' kur e nisi rrëfimin me muzikë dhe përfundoi duke qarë që gjoja jeta e vajzës së saj është në rrezik. Ajo është skenariste, regjisore dhe aktore vetë. Si mundesh me fut me zor armën kur kanë qenë 30 policë, kur ka kamera dhe është nën mbikëqyrje. Unë nuk e dija që Fjolla kishte armë me vete, është gjetur nga policia, e ka pranuar fajin e vet, unë kam dalë i pafajshëm. E kemi bërë aty martesën në Maldives, i ka hedhur me dëshirë ato foto, video. Nuk përputhet çfarë ka thënë në rrjete sociale dhe tek emisioni juaj. Ajo ka thënë se e kam marrë me dhunë në Kosovë dhe Maldives, është shumë qesharake dhe përralla për fëmijë, shpif pa asnjë bazë dhe jo vetëm për mua, por edhe për të tjerë”, tha Syla./ CNA.al

16:24 Lifestyle

Luizi

Futja e banorit të ri në “Big Brother VIP”, Qetësor Ferrun...

Lajmet e fundit nga