LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Diola Dosti/

2023-03-18 10:10:00, Lifestyle CNA

Habit Diola Dosti/

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP”, Diola Dosti u shpreh se ka ftuar ish-bashkëshortin e saj si dhe partneren e tij për të shkuar me pushime pasi këtë të fundit ia kishin kërkuar vajzat.

Gjatë një interviste me moderatoren Ester Bylyku, nurtricionistja theksoi se me ish-bashkëshortin ruan një raport korrekt për hir të vajzave, dhe absolutisht nuk është xheloze për lidhjen e tij të re.

“Absolutisht jo, përkundrazi. Vajzat më kërkuan që të shkonim për pushime me mua dhe babain e tyre. Unë i thash ish-burrit që nëse ai dëshiron le të marr dhe partneren në pushime me ne dhe t`i plotësojmë këtë dëshirë vajzave. Për mua nuk ka asnjë problem, jam shumë mendjehapur”, u shpreh Dosti./CNA

Lajmet e fundit nga