LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Para hienave, vijnë luanët”/ Efi Dhedhes flet pas daljes nga “Big Brother VIP”, mesazhi i fortë

2023-02-05 22:24:00, Lifestyle CNA
“Para hienave, vijnë luanët”/ Efi Dhedhes flet pas daljes
Efi Dhedhes

Efi Dhedhes është konkurentja që u largua mbrëmjen e kaluar nga “Big Brother VIP” pasi Dea Mishel nominoi treshen Luiz – Efi – Kiara.

Por pak më parë ka ardhur edhe një reagimi i saj në rrjetet sociale.

Efi thotë se rrugëtimi i saj nisi dhe mbaroi me kokën lart dhe buzëqeshje në fytyrë. Ajo deklaron se nuk hesht para padrejtësive dhe nuk bën kompromise për dinjitetin, ndërsa thekson se para lojës, vjen humanizmi dhe para hienave, vijnë luanët.

“Me kokën lart dhe buzëqeshje në fytyrë.

That's how this journey started for me and that's how it ended. Thank you all for your heartfelt messages and the support you have shown. This was an experience for me that I will never forget.

I entered "Big Brother" to show another side of me, so that you can see me 24/24 without any kind of filter, to know that Efi who, in the face of everything, decides to stay upright, chooses not to be silent in front of you injustices and does not compromise on her character and dignity. Before the game, comes humanity. Before hypocrisy, comes the truth. Before the hyenas, come the lions", writes Efi./ BA - CNA.al

Lajmet e fundit nga