LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi nuk mban dot lotët/ Qan pas largimit të Efit

2023-02-05 12:11:00, Lifestyle CNA
Luizi nuk mban dot lotët/ Qan pas largimit të Efit
Luiz Ejlli

Mëngjesin e sotëm, Luizi është zgjuar tejet i trishtuar.

Së bashku me Valbona Memën, janë përlotur pas largimit të Efit, duke e quajtur të padrejtë lojën që u bë.

Këngëtari është shafqur tejet i prekur duke thënë se ende nuk e beson se ajo nuk është në shtëpi.

“Po pres të dalë nga dera dhe të më thotë Luiz ma bëj një kafe. Mu më kap e qara një ditë me vonesë”, është shprehur Luizi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga