LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Nga “banane Luiz” e tek “mandarina Kiara”/ Tregtia në Shkodër kalon në një “tjetër” nivel

2023-02-04 11:42:00, Lifestyle CNA

Foto-Nga “banane Luiz” e tek “mandarina Kiara”/ Tregtia

“Fenomeni” Luiz Ejlli vijon çdo ditë e më shumë të “infektojë” sektore të ndryshme të shoqërisë shqiptare. 

Foto-Nga “banane Luiz” e tek “mandarina Kiara”/ Tregtia

Së fundmi është tregtia në Shkodër e cila ka “tejkaluar” parashikimet e marketingut.

Foto-Nga “banane Luiz” e tek “mandarina Kiara”/ Tregtia

Në Shkodër mund të gjeni fruta të ndryshme si “banane Luiz”, “mandarina Kiara”, “portokalle Efi” apo dhe “specat Tea”./CNA.al

Foto-Nga “banane Luiz” e tek “mandarina Kiara”/ Tregtia

Foto-Nga “banane Luiz” e tek “mandarina Kiara”/ Tregtia

Lajmet e fundit nga