LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kiara, dyshuese për Luizin/ “Mos më gënje sërish“

2023-02-04 20:42:00, Lifestyle CNA
Kiara, dyshuese për Luizin/ “Mos më gënje
Foto ilustruese

Dyshja Luiz-Kiara janë përfshirë sot në diskutime, pasi moderatorja ka dyshimet e saj në lidhje me këngëtarin.

Pasi ky i fundit, është shprehur se po luan me banorët dhe do të krijojë situatë e debate mes tyre, moderatorja shprehet se nuk i pëlqejnë startegjitë që ai zgjedh për të luajtur, duke përmendur skenën e një dite më parë, ku këngëtari përfshiu dhe Armaldon, i cili gjatë sfidës së rezistencës u detyruar të urinonte në prani të banorëve të tjerë.

Këngëtari i ka pohuar moderatores se ai nuk e ka bërë atë veprim por i kërkon që të mbajë lojën e tij dhe të mos e zbulojë tek të tjerët, por kjo sipas moderatores nuk është veprimi i duhur.

Kështu për shkak të dyhsimeve dhë menyrën se si po luan këngëtari Kiara i ka kërkuar që të mos e gënjejë sërish në asnjë rast.

“Frika ime më e madhe është që ti të më gënjesh”, i ka thënë Kiara këngëtarit. / CNA.al

Lajmet e fundit nga