LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot më të nxehta të Efi Dhedhes/ Vajza që “rrëmbeu” zemrat e publikut shqiptar

2023-02-05 17:34:00, Lifestyle CNA
Fotot më të nxehta të Efi Dhedhes/ Vajza që
Efi Dhedhes

Efi Dhedhes është një nga vajzat më të komentuara dhe më të dashura për publikun të momentit.

Efi fillimisht u bë e njohur nga emisioni i dashurisë “Përputhen”, ndërsa pjesëmarrja në “Big Brother VIP” nxori në pah karakterin e saj të fortë.

Nomimi i mbrëmshëm i Dea Mishel për treshen Luiz – Efi – Kiara bëri që bukuroshja të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe shkaktoi indinjatë te qytetarët kundrejt Deas.

Një rritje e madhe e numrit të ndjekësve është vënë re në “Instagramin” e Efit, ku kjo e fundit është shumë aktive.

She has often published sensual photos, some of which we are bringing through a gallery./ BA – CNA.al

Lajmet e fundit nga