LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pjesë e bandës kriminale/ Sekuestrohet “Benzi GLK” i të dashurës të Laert Haxhisë

2023-10-02 11:16:00, Kronika CNA
Pjesë e bandës kriminale/ Sekuestrohet “Benzi GLK” i
Makina e Klea Gjatës

Policia me urdhër të Prokurorisë së Elbasanit ka sekuestruar automjetin tip “Mercedez Benz GLK” të Klea Gjatës, të dashurës së Laert Haxhisë.

Makina, e sekustruar është në pronësi të nënës së Klea Gjatës, vajzës e cila u vu në pranga pas rrëfimit të Artan Tafanit se ajo ishte pjesë e grupit kriminal që drejtohej nga Laert Haxhia.

Gjithashtu Klea Gjatës i është sekuestruar edhe celulari pasi po hetohet për të zbuluar bisedat mes saj dhe Laert Haxhisë, i cili është arrestuar në Greqi dhe pritet të ekstradohet drejt Shqipërisë./ CNA

Pjesë e bandës kriminale/ Sekuestrohet “Benzi GLK” i

Lajmet e fundit nga