LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam komandant i Pentagonit”/ Zbardhet dëshmia e 42-vjeçarit që plagosi efektivin e Shqiponjave

2023-09-22 10:08:00, Kronika CNA
“Jam komandant i Pentagonit”/ Zbardhet dëshmia e
Foto ilustruese

Një ditë më parë është arrestuar shtetasi Klered Bozhanaj 42-vjeç, i cili ka plagosur efektivin e Shqiponjave, E.A.

Ditën e sotme ai është ripyetur nga autoritetet pro dëshmia e tij ka ngritur dyshime se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Ai ka deklaruar para policisë : Jam komandant i Pentagonit.

Ngjarja është referuar në prokurori për vrasje e punonjësit të policisë e mbetur në tentativë.

Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë dhe 42-vjeçari është kapur teksa po shkonte tek banesa e tij.

Ata kanë sekuestruar dhe armën të cilën Bozhanaj ëe kishte plot fishekë gati për shkrepje./ CNA

 

Lajmet e fundit nga