LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I maskuar dhe me pistoletë lodër/ 1 person vjedh para në një pikë këmbimi

2024-02-22 20:58:00, Kronika CNA

I maskuar dhe me pistoletë lodër/ 1 person vjedh para në një

Më datë 22.02.2024, rreth orës 20:10, në Kombinat, një shtetas ende i paidentifikuar, veshur me bluze të kuqe dhe i maskuar, dyshohet se nën kërcënimin e një pistolete lodër, ka vjedhur një shumë parash në një pikë këmbimi valutor, dhe më pas është larguar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lajmet e fundit nga