LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Delvinë/ 30-vjeçarja gjendet e varur në tualetin e banesës

2024-02-22 21:06:00, Kronika CNA

E rëndë në Delvinë/ 30-vjeçarja gjendet e varur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në në fshatin Fushë Vërri në Delvinë.

Sipas asaj që raportojnë mediat lokale nëna e një fëmije 9 vjeç është gjetur e varur në tualetin e shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, ku sipas raportimeve të para, dyshohet se gruaja 30-vjeçare është vetëvarur.

30-vjeçarja është gjetur e pajetë nga vëllai i saj.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqet e ngjarjes.

Lajmet e fundit nga