LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luhaten sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor 15 nëntor 2023

2023-11-15 07:07:00, Ekonomi CNA
Luhaten sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor 15 nëntor 2023
Foto ilustruese

Sot më 15 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 95.7 lekë dhe shitet me 97.2 lekë.

Euro blihet me 103.8 lekë dhe shitet 105.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 118.5 lekë dhe shitet me 120 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.6 lekë, ndërsa në shitje me 108 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69.7 lekë dhe në shitje me 71.7 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA

Luhaten sërish monedhat e huaja/ Këmbimi valutor 15 nëntor 2023

 

 

Lajmet e fundit nga