LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk lëvizin monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 26 mars 2023

26 Mars 2023, 08:10, Ekonomi CNA

Nuk lëvizin monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 26 mars 2023

Sot më 26 mars 2023, dollari amerikan blihet me 105.7 lekë dhe shitet me 106.6 lekë.

Euro blihet me 113.9 lekë dhe shitet 114.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.9 lekë dhe shitet me 130 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114.5 lekë, ndërsa në shitje me 115.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.5 lekë dhe në shitje me 78.8 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA.al

Nuk lëvizin monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 26 mars 2023

Lajmet e fundit nga