LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Igli Cara denoncon gjendjen e rrugëve në Durrës / “Nëse nuk hapni sytë përfundoni në gropë”

24 Mars 2023, 16:40, Denoncim CNA

Igli Cara denoncon gjendjen e rrugëve në Durrës /

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Durrësit, Igli Cara ka denoncuar gjendjen e rrugëve në qytet.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Cara paralajmëron qytetarët se nëse nuk janë të kujdesshëm mund të përfundojnë në gropat e hapura në rrugët kryesore të qytetit bregdetar.

Ai shprehet se Bashkia ka dëshmuar se ka përparësi interesat e miqve dhe klientëve dhe jo shërbimet ndaj qytetarëve.

"Nëse nuk je i kujdesshëm dhe nuk i hap sytë mirë, mund të përfundosh në një nga gropat e hapura në rrugët kryesore të qytetit.

Gropa në rrugë, në buxhet, kudo!

Bashkia e Durrësit nuk zhgënjen, duke dëshmuar edhe një herë tjetër se ka përparësi interesat e nje grushti miqsh e klientësh dhe jo shërbimet ndaj qytetarëve", shkruan Cara./CNA

Igli Cara denoncon gjendjen e rrugëve në Durrës /

Lajmet e fundit nga