LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Spiunët e Veliajt largohen me vrap nga protesta, pikasen nga qytetarët

19 Prill 2024, 13:09, Aktualitet CNA
VIDEO/ Spiunët e Veliajt largohen me vrap nga protesta, pikasen nga
Patronazhistët e Veliajt

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nuk kishte guximin që të ballafaqohej ditën e sotme me protestuesit, por në terren kishte dërguar patronazhistët. 

Këta të fundit ishin në protestë, por vetëm filmonin se çfarë po ndodhte dhe nga kush po ndërmerreshin veprimet. Në një moment ata u pikasën nga protestuesit dhe politikanët dhe ikën me vrap. 

Në videon e mëposhtme shfaqen momenet kur patronazhistët largohen nga protesta, pasi u pikasën se ishin spiunë të Velijat./CNA 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

 

Lajmet e fundit nga