LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video e plotë - Biseda e Safet Gjicit me Alma K. për tenderin e qenve të rrugës

19 Qershor 2023, 18:36, Aktualitet CNA

Video e plotë - Biseda e Safet Gjicit me Alma K. për tenderin e qenve

CNA nxori sot detaje nga historia e shtetases Alma K. me Safet Gjicin, pasi në rrjete sociale qarkulloi një video e tyre duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e kryetarit të bashkisë së Kukësit.

CNA zbuloi aktivitetin e shtetases Alma K. për mbrojtjen e kafshëve dhe takimin me Safet Gjicin që lidhej me një tender për qentë e rrugës.

Hulumtimin e CNA e konfirmon videoja e plotë që ka publikuar pak momente më parë gazetari investigativ Artan Hoxha.

Në video tregohet se si Safet Gjici bisedon me Alma K. për këtë tender, udhëzon nënkryetarin Granit Gjana për të ndjekur hapat ligjorë për projektin e qenve.

Më pas, vajza shkon në zyrën e nënkryetarit të bashkisë Granit Gjana dhe merr udhëzimet për dokumentat që duhen, dorëzon letrat dhe vendos kontaktin direkt me të. Në 13 minuta, Alma K. mbyll procedurat për tenderin e qenve dhe largohet nga ndërtesa e Bashkisë së Kukësit./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga