LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, e enjte, 18 prill 2024/ Njihuni me titujt kryesorë të gazetave

18 Prill 2024, 07:24, Aktualitet CNA

Shtypi i ditës, e enjte, 18 prill 2024/ Njihuni me titujt kryesorë

Këtë të enjte po ju njohim me disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 18 prill 2024.

Gazeta "Panorama" hapet me titullin: "Votimi i KiE/ Zbutja e krizës, pas 29 vitesh hiqet monitorimi ndaj Shqipërisë". 

Gazeta "Panorama Sport" hapet me titullin: "UEFA rrit shpërblimet, ja sa përfiton Superiorja".

Gazeta "Shqiptare" raporton në faqe të parë: "Meta sulm Dumanit, SHBA-BE dhe Britania: Qëndrim i papranueshëm". 

Gazeta "Telegraf" ka si titull kryesor: "Mjerë ne shqiptarët për klasën politike që kemi". 

Gazeta "Dita" ka si titull kryesor: "Manovra e fundit para arrestimit"./ CNA

Lajmet e fundit nga