LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Pedagogët u rikthehen protestave/ Në bllok para Kuvendit

24 Nëntor 2022, 10:29, Aktualitet CNA

Foto-Pedagogët u rikthehen protestave/ Në bllok para Kuvendit

Para nisjes së seancës parlamentare, Sindikata e Punonjësve të Universitetit të Shqipërisë ka nisur protestën.

Pedagogë dhe staf ndihmës, studentë, shoqëri civile, aktivistë, gazetarë dhe përfaqësues të institucioneve publike kanë nisur protestën para Kuvendit ku po pritet të votohet Buxheti 2023./ CNA.al

Foto-Pedagogët u rikthehen protestave/ Në bllok para Kuvendit

Lajmet e fundit nga