LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama dhe Veliaj ndajnë pamjet nga godinat e reja në Qytetin Studenti/ “Gati për 600 studentë”

7 Qershor 2023, 10:56, Aktualitet CNA

Rama dhe Veliaj ndajnë pamjet nga godinat e reja në Qytetin Studenti/

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, kanë publikuar pamjet nga godinat e reja në Qytetin Studenti.

Bëhet me dije se këto godina janë në kushte dhe hapësira më të mira se më parë dhe janë gati për 600 studentë.

“MIRËMËNGJES dhe me godinat e reja në Qytetin Studenti, gati për 600 studentë me kushte dhe hapësira shumë më të mira se më parë, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga