LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pse mbledhjet e grupit anti-SPAK bëhen në vilën 30

5 Shkurt 2024, 18:53, Aktualitet CNA

Pse mbledhjet e grupit anti-SPAK bëhen në vilën 30

CNA ka raportuar prej ditësh për mbledhjet e grupit anti-SPAK që zhvillohen në vilën 30.

Edhe mbledhja e fundit, që sapo raportuam para pak minutash, që po zhvillohet që prej orës 18:10 po mbahet po ashtu në vilën 30.

CNA ka mësuar arsyen pse Rama mbledh grupin anti-SPAK pikërsiht në vilën 30.

Kjo ndodh pasi në vilën 30 nuk ka protokoll garde për personat që hyjnë dhe takimet nuk quhen  zyratre por mbeten informale.

Nëse do të bëheshin në Kuvend personat që hyjnë do regjistroheshin nga garda ndërsa te vila 30 edhe pse është e mbikëqyrur nga garda nuk ka një protokoll për personat që hyjnë e dalin./ CNA

Lajmet e fundit nga