LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një tjetër deputete i bashkohet vasalëve të Irfan Hysenbelliut

2 Dhjetor 2022, 19:22, Aktualitet CNA
Një tjetër deputete i bashkohet vasalëve të Irfan
Fotomontazh - Fadroma duke prishur ndërtimet pa leje dhe Irfan Hysenbelliu

Një tjetër deputete i është bashkuar vasalëve të Irfan Hysenbelliut, pas prishjes së ndërtimeve pa leje të këtij të fundit te “Prestige Resort”.

Ka qenë deputetja e Partisë Demokratike, Ilda Dhori, ajo e cila si disa kolegë të saj, ka dalë në mbrojtje të Hysenbelliut.

Me anë të një statusi në rrjete sociale, Dhori pretendon se prishja e ndërtimeve pa leje është një shantazh i pastër ndaj medias e fjalës së lirë në vend.

“Sulmi i IKMT ndaj “Prestige Resort”, është një shantazh i pastër ndaj medias dhe fjalës së lirë në këtë vend;

Dukshëm gjithkush që nuk i bindet Ramës, shpallet armik i pushtetit dhe sulmohet me të gjitha mjetet!

Si përfaqësuese e qytetarëve mbroj ligjin dhe të drejtën, njësoj dhe në çdo kohë, për çdo qytetar apo biznes!

Është e neveritshme, sesi njeriu që duhet të jetë garant i qeverisjes dhe funksionimit të këtij shteti, është në realitet, strumbullari, ku lidhen dhe zgjidhen vetëm interesat partiake, politike dhe personale të tij e njerëzve të afërt me të!”, shkruan ajo./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga