LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Fajtori”/ Besnik Mustafaj publikon librin e tij më të ri

12 Nëntor 2022, 20:14, Aktualitet CNA
“Fajtori”/ Besnik Mustafaj publikon librin e tij më të ri
Analisti Besnik Mustafaj

Analisti Besnik Mustafaj ka publikuar librin e tij të ri “Fajtori”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Mustafaj. Në një status në rrjetet sociale, analisti thotë se ky botim shënon kthimin tim si shkrimtar tek Onufri, ku ka botuar dhe tri vepra të tjera.

“Ky është libri im i ri, i dalë sot nga shtypi. Janë tri novela. Ky botim shënon kthimin tim si shkrimtar tek Onufri. Jam fort i kënaqur me këtë fillim të ri. Onufri është botuesi i parë i tri prej veprave të mia më të rëndësishme: esesë 'Midis krimeve dhe mirazheve', romanit 'Boshi' dhe përmbledhjes me poezi të zgjedhura 'Legjenda e lindjes time'”, shkruan Mustafaj./ CNA.al

“Fajtori”/ Besnik Mustafaj publikon librin e tij më të ri

Lajmet e fundit nga