LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Durrës/ Mbërrijnë dy tragete me tifozë italianë

25 Maj 2022, 08:22, Aktualitet CNA
Durrës/ Mbërrijnë dy tragete me tifozë italianë

Dy tragete me tifozët e ekipit të Romës kanë mbërritur mëngjesin e sotëm në Durrës.

Sapo kanë zbritur në terminal ata kanë nisur festën duke shpresuar për fitore.

Duke kënduar në kor dhe duke valëvitur flamurin e tyre ata janë shoqëruar nga Policia për t’u akomoduar në vendet e përgatitura për ta./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga