LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Jep dorëheqjen! S'të mbështet askush”/ Alizoti kërkon sërish largimin e Bashës

12 Mars 2022, 15:11, Aktualitet CNA

Deputeti i Partisë Demokratike Tomorr Alizoti  i ka kërkuar sërish dorëheqjen e Lulzim Bashës.

Në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD, Alizoti u shpreh se  kjo parti nuk ka institucione dhe se Basha nuk ka mbështetjen e demokratëve.

?Jam rikthyer ne kete mbledhje tju kerkoi ate qe prej disa muajsh e kerkojne demokratet. Duhet te japesh doreheqjen z.Basha. Kjo parti nuk ka institucione. Vetem permes funksionimit te instotucioneve mund te funksionoje partia. Jep doreheqjen sepse nuk e ke me mbeshtetjen e demokrateve!?/ E.T-CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga