Vizitë surprizë, Rino Gatuzo zbarkon në Tiranë

20 Janar 2022, 20:10, Sport CNA
Vizitë surprizë, Rino Gatuzo zbarkon në Tiranë

Kampioni i Botës me Italinë në futboll dhe një nga figurat më të njohura në historinë e klubit të Milanit, Rino Gatuzo, ka qenë sot në Tiranë, në një vizitë surprizë.

Arsyeja ishte ftesa nga Bashkia e Tiranës.

?Një surprizë e bukur nga i madhi Gennaro Gattuso, kampion i botës në futboll me Italinë dhe legjenda e Milanit, me të cilin thurëm plot ide të mira për gocat dhe çunat që merren me sport në Tiranë?, shkruan Erjon Veliaj në postimin e tij.

Lajmet e fundit nga