Shkëndija e Tetovës pranë akordit me Erald Çinarin

14 Janar 2022, 11:23, Sport CNA
Shkëndija e Tetovës pranë akordit me Erald Çinarin

Merkato e dimrit ka nisur dhe skuadrat po hedhin ?tentakulat? për të marrë lojtarë të vlefshëm për organikën e klubit. Shkëndija është ndër ato ekipe, e cila mesa duket është gati të bëjë një afrim të bujshëm.

Kampionët e Maqedonisë kërkojnë të bëjnë një goditje të madhe në sulm dhe Eraldo Çinari është opsioni i duhur.  Ish-futbollisti i Vllaznisë së Shkodrës dhe Partizanit të Tiranës sezonin e fundit ishte pjesë e Samsunsporit në Turqi, ndërsa duket se drejtuesit e Shkëndijës e kanë bindur të transferohet në Tetovë.

Lajmet e fundit nga