LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pritja merr fund, Rey Manaj shënon golin e parë në Serinë A (VIDEO)

5 Dhjetor 2021, 15:09, Sport CNA
Pritja merr fund, Rey Manaj shënon golin e parë në Serinë A

Rei Manaj po kalon një moment të mirë në Itali. Sulmuesi shënoi golin e parë në ndeshjen ndaj Sasuolos.

Pas nisjes me vështirësi të kampionatit, Manaj ka zhvilluar disa paraqitje të mira dhe po fiton besimin e trajnerit, i cili po e aktivizon më shpesh lojtarin.

Për shqiptarin ky ishte goli i parë në Seria A për këtë sezon.

Lajmet e fundit nga