LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha sot “ndez” Kurbinin/ Foltorja, shpresa e demokratëve për një PD të fortë dhe të bashkuar

26 Nëntor 2021, 09:19, Politikë CNA
Berisha sot “ndez” Kurbinin/ Foltorja, shpresa e demokratëve

Ish-kryemininistri Sali Berisha nuk ndalet.

Me moton ?Për një PD më të fortë dhe më të bashkuar?, sot Berisha do të zbresë, në Kurbin.

Foltorja do të organizohet sot pasdite në qytetin e Laçit, ku të gjithë demokratët janë të thirrur për t?u bërë pjesë e aktivitetit.

Ashtu si në qytetet e tjera ku ka qenë Berisha, pjesëmarrja pritet të jetë e jashtëzakonshme.

Demokratët sot kanë një shpresë më shumë se kurrë për forcimin e PD-së, dhe për t?u kthyer në pushtet me në krye Berishën./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga