LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro në pozicione të dobësuar/ Këmbimi valutor, 25 Nëntor 2021

25 Nëntor 2021, 07:17, Ekonomi CNA
Euro në pozicione të dobësuar/ Këmbimi valutor, 25

Dollari amerikan blihet me 105.2 Lekë dhe shitet me 111.2 Lekë.

Euro këmbehet në blerje 119.1 Lekë dhe shitet 124.1 Lekë.

Paundi britanik blihet me 142.3 Lekë dhe shitet 147.3 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.4 Lekë dhe shitet me 118.4 Lekë.

Dollari kanadez blihet 82.8 Lekë dhe shitet me 87.8 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga