LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mister vdekja e saj/ Trupi i pajetë i efektives gjendet pranë varrezave

14 Nëntor 2021, 17:40, Kosova & Bota CNA
Mister vdekja e saj/ Trupi i pajetë i efektives gjendet pranë

Një trup i pajetë është gjetur këtë mbrëmje në Gjilan, pranë varrezave të qytetit. Ndërkohë mediat vendase bëjnë me dije se viktima dyshohet të jetë një efektive policie.

Ende mbeten të paqarta shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë, ndërsa kanë nisur hetimet nga autoritetet policore.  Ngjarja e rëndë është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

 ?Policia e Kosovës është njoftuar se në varrezat e qytetit në Gjilan është një person që dyshohet se është pa shenja jete. Njësitë tona kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e një personi të gjinisë femërore. 

Personi i vdekur është zyrtare policore. Për momentin, rasti nga hetuesit është duke u cilësuar si vdekje e dyshimtë?, ka deklaruar Hashani./CNA.al

Lajmet e fundit nga