LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të sinqertë dhe të sjellshëm/ Tre shenjat e horoskopit që nuk gënjejnë kurrë

29 Tetor 2021, 20:49, Horoskopi CNA
Të sinqertë dhe të sjellshëm/ Tre shenjat e horoskopit

Dashi është i durueshëm, tolerant, i sinqertë dhe i sjellshëm. Do të kalojë mbi gabimet e veta dhe do të përpiqet t?i justifikojë. Megjithatë, nëse ju gënjeni apo mashtroni, ata kurrë nuk do t?ju falin. Gënjeshtra nuk është diçka që ata e pranojnë ose justifikojnë. Ata i trajtojnë njerëzit ashtu siç dëshirojnë të trajtohen. Ndershmëria është busulla e tyre morale dhe ata presin që njerëzit t?i trajtojnë me ndershmëri.

Luanët kërkojnë të vërtetën, asgjë, veç të vërtetës. Ata janë krenarë për ndershmërinë e tyre morale dhe nuk do të bëjnë asgjë të pandershme. Ata besojnë se gënjeshtrat janë një sulm i drejtpërdrejtë ndaj personit të tyre dhe nëse dikush tradhton besimin e tyre, ata do ta fshijnë nga lista e miqve.

Akrepi

Akrepi është një detektor i vërtetë njerëzor i gënjeshtrave. Ju kurrë nuk do të jeni në gjendje të mashtroni një Akrep, ju do të shihni të drejtën mespërmes personit para jush. Ata do të identifikojnë një person të rremë në momentin që e shohin dhe askush nuk mund t?i mashtrojë. Ata e urrejnë kur njerëzit veshin maska vetëm për të qenë popullorë dhe dhe përçmojnë këta lloje njerëzish./ CNA.al

Lajmet e fundit nga