LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk do të mund t’u shpëtoni dot zemërimit të tyre/ Tre shenjat më hakmarrëse të horoskopit

21 Tetor 2021, 20:43, Horoskopi CNA
Nuk do të mund t’u shpëtoni dot zemërimit të tyre/ Tre

Binjakët

Gratë e Binjakëve nuk kalojnë pa zhurmë, veccanërisht nëse problemi vjen nga një lidhje dashurie. Nëse personi në krah i thyen zemrën, edhe pse do të largohet, do të shohë hakmarrje kudo, derisa t?i ketë paguar në ccdo qindarkë vuajtjet e saj. Duket dramatike, por është e vërtetë, e duan hakmarrjen dhe e ndajnë me të gjithë motivin e veprimeve të tyre.

Akrepi

Gratë e Akrepit mund të jenë më keq se Binjakët. Duke qenë se janë shenja të ujit, u pëlqen t?i përkeqësojnë gjërat. ?Mizoria? e tyre ka tendencë të përkeqësohet, sidomos nëse ndihen të tradhtuar nga njerëzit që kanë pranë dhe pasi kanë mbaruar planin e tyre të zi të hakmarrjes, zakonisht largohen pa lajmëruar askënd.

Bricjapi

Gratë Bricjap shtiren gjatë procesit të hakmarrjes, që zakonisht është i ngadaltë dhe i i durueshëm. Ata presin sa të zbulojnë dobësitë e tyre dhe pikërisht aty i godasin. Janë shumë kalkulativë dhe sapo përmbushin projektin e tyre dashakeqës, tentojnë të zhduken sikur asgjë ska ndodhur, edhe pse duken si psikopatë ndonjëherë. Megjithatë, pendohen dhe përpiqen t?i rikuperojnë ato që kanë humbur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga