LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-“Të bashkuar fitojmë”/ Berisha paralajmëron uragan në Elbasan

8 Tetor 2021, 07:48, Politikë CNA

?Foltorja? do të zhvendoset, sot në qytetin e Elbasani. Ish-kryeministri Sali Berisha, disa orë para nisjes së takimit, ka dalë me një mesazh për demokratët.

?Vetëm të bashkuar fitojmë?, shkruan Berisha në rrjete sociale, duke e shoqëruar mesazhin me një video me një nga takimet e tij të mëhershme.

?Sot në ora 18:00 në Sallën e Teatrit Skampa të Elbasanit mbahet ?Foltorja për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur. Ftoj demokratet dhe demokratët e Elbasanit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë! Rroftë Elbasani?, shkruan Berisha.

 

Lajmet e fundit nga