LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Basha në gjendje të mjeruar/ Deputeti socialist e kap mat fshehurazi

7 Tetor 2021, 11:27, Politikë CNA

Lulzim Basha është shfaqur në gjendje të mjeruar sot në Kuvend.

Të paktën ashtu duket në foto e shkrepura nga deputeti socialist Erion Braçe.

Ky i fundit, duket se i ka bërë  foto fshehurazi në Kuvend, portretit të Bashës dhe më pas, duke I shtuar një shënim i ka shpërndarë në rrjete sociale.

?18 minuta urrejtje..Shau, fyeu, gënjeu, mallkoi, por një gjë se bëri, një tjetër së dinte:

Nuk bëri asnjë sekondë, asnjë minitë, thirrjen për të bërë vaksinën, për t?u vaksinuar.

Nuk e di, nuk e mësoi kurrë se taksa e qarkullimit është 27 lekë, jo 240 lekë, pra as 24 lekë.

Tani i besohet ?propozimeve?  të një njeriu që nuk di as kaq??, shkruan Braçe./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga