LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fusin brenda një dhome me pula dhe gomar/ Arbana zbulon vipin “kapriçoz”

5 Tetor 2021, 20:24, Lifestyle CNA
E fusin brenda një dhome me pula dhe gomar/ Arbana zbulon vipin

Banorja e radhës që ka hyrë në Big Brother Vip është prezantuesja Rudina Demneri, e njohur për publikun si ?Paloma?.

Arbana ka zbuluar se Paloma ka qenë një nga vipat kapriçozë dhe për këtë kanë menduar t?i bëjnë një lojë prezantueses.

Si ?ndëshkim? e kanë futur në një dhomë me pula dhe gomar. Më pas i është komunikuar se do të jetë në televotim dhe publiku do të vendosë nëse ajo do të jetë pjesë e Big Brother Albania Vip.

Por jo vetëm Paloma është bërë pjesë e lojës. Big Brother i ka kërkuar që të zgjedhë një nga personazhet që janë futur më parë, për të qenë në televotim me të.

Ajo ka zgjedhur aktorin Donald Veshaj. Ndaj të dy së bashku ende nuk e dinë se kjo ishte një lojë nga Big Brother për të “ndëshkuar” disi Palomën për kapriçot e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga