LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Menduat se iPhone 13 Pro Max është mjaftueshëm i shtrenjtë?/ Del versioni i ri prej ari që kushton 35,500 £

29 Shtator 2021, 10:34, Tech CNA
Menduat se iPhone 13 Pro Max është mjaftueshëm i shtrenjtë?/

Nëse pas laçimit të Iphone 13 pro Max, menduat se çmimi ishte i kripur?Prisni!!! Nuk keni parë gjë akoma.

Projektuesit kanë krijuar një version të ri i cili kushton  35,519 £ ose 48,080 dollarë të smartphone -it më të fundit të Apple, iPhone 13 Pro Max, i bërë nga ari 18 karat.

Sipas Daily Mail, ky I phone i përket edicionit ekskluziv, i quajtur ‘Total Gold’, dhe është krijuar nga kompania e aksesorëve luksozë Caviar. Gjithashtu është e kufizuar në vetëm 99 kopje.

Iphone është gdhendur në një “stil barok artistik” dhe përfshin një mbishkrim të informacionit të modelit dhe numrin unik të telefonit.

Për ata që kanë para për të shpenzuar, Total Gold është i disponueshëm si iPhone 13 Pro ose iPhone 13 Pro Max dhe kushton 31,319 £ (42,390 dollarë).

Caviar e përshkruan veten si një markë ndërkombëtare e smartfonëve dhe aksesorëve të stilistëve ekskluzivë të punuar me dorë nga materiale luksoze. Thuhet se modeli luksoz Total Gold është një “xhevahir i hollë” i krijuar posaçërisht për “adhuruesit e luksit”.

Puna elegante në gdhendjen artistike në metal bizhuteri dhe një zbukurim i pasur në stilin barok shtojnë modele luksoze dhe individualiteti,” thotë Caviar në përshkrimin e saj të Total Gold në faqen e saj të internetit./CNA.al

Lajmet e fundit nga