LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO që po bën xhiron në rrjet/ Erdogan godet në kokë djalin e vogël

5 Shtator 2021, 09:21, Kosova & Bota CNA
VIDEO që po bën xhiron në rrjet/ Erdogan godet në kokë

Një video e presidenti turk Recep Taip Erdogan teksa godet në kokë një fëmijë është bërë ?hit? në të gjitha mediat turke.

Mediat kanë publikuar momentin gjatë inagurimit të një ure në qyettin e Rizës, vendlindjes së presidentit, ku fëmija ka prerë shiritin para presidentin.

Nga pamjet shihte se fëmija ka gërshërët në duar ndërkohë që Erdogan vë re se ai e ka prerë shiritin para, dhe e  godet me gishta në kokë, duke e qortuar.

Veprimi i presidentit ka shkaktuar shumë reagime në Turqi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga