LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pasagjeria humbi jetën dy ditë më parë si pasojë e aksidentit/ Në pranga shoferi 32-vjeçar

1 Gusht 2021, 09:55, Aktualitet CNA
Pasagjeria humbi jetën dy ditë më parë si pasojë e

Nga aksidenti i dy ditëve më parë në Tiranë, një pasagjere 30-vjeçare humbi jetën tragjikisht.

Sot është bërë i mundur arrestimi i drejtuesit të mjetit, L.R 32 vjeç.

?Në vijim të informacionit të dhënë mbi aksidentin e ndodhur në Mullet, me datë 30.07.2021, me pasojë humbjen e jetës së pasagjerit O. S., nga specialistët e Qarkullimit Rrugor u bë arrestimi në flagrancë për veprat penale ?Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor? dhe ?Largim nga vendi i aksidentit?, i shtetasit L. R., 32 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale ?Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit?.?, thuhet në njoftimin e policisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga