LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E pazakontë/ 42 vjeçarja feston divorcin me daulle dhe fishekzjarre

21 Qershor 2021, 11:51, Kuriozitete CNA
E pazakontë/ 42 vjeçarja feston divorcin me daulle dhe fishekzjarre

Çilem Ulkerler, 42 vjeçe nga Adanaja në Turqi pasi përfundoi procesin gjyqësor me bashkëshortin bëri festë në lagje me daulle.

E quan fitore ndarjen pas një procesi dy vjeçar ndaj vendosi që të thirrte daullexhin, mblodhi shoqërinë dhe gëzuan së bashku këtë moment.

Kjo habiti banorë të tjerë të qytetit por edhe vetë daullexhiun i cili thotë se është hera e parë që e thërrasin një festë divorci.

42-vjeçarja është nënë e dy fëmijëve ndërsa ishte e martuar prej 18 vitesh. Dhuna dhe problemet ekonomike thonë se e çuan drejt divorcit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga