LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Goditet nga rrufeja/ Humb jetën 51-vjeçari

17 Qershor 2021, 20:45, Kosova & Bota CNA
Goditet nga rrufeja/ Humb jetën 51-vjeçari

Një 51-vjeçar  ka humbur jetën pasditen e sotme në Kosovë, pasi që është goditur nga rrufeja.

Lajmin për IndeksOnline e ka konfirmuar, Driton Rugova, zëdhënës i Policisë së Kosovë për Rajonin e Pejës.

?Sot, rreth 19:25 një person është sjellë në Spitalin Rajonal në Pejë, i cili sipas ekipit mjekësor, është goditur nga rrufeja dhe nuk ka arritur të mbijetojë. Vdekjen e viktimës e ka konfirmuar ekipi mjekësor?, tha Rugova./CNA.al

19:20 Kosova & Bota

Maqedonia e Veriut po përballet me mungesë të vaksinave kund...

Lajmet e fundit nga