LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video e frikshme/ Erërat e forta rrokullisin kamionin mbi veturën e policisë

11 Dhjetor 2019, 15:20, Kosova & Bota CNA
Video e frikshme/ Erërat e forta rrokullisin kamionin mbi veturën e

Britania e Madhe, është përfshirë nga një mot i keq, me shi dhe erëra të forta.

Në videon e mëposhte, është filmuar një moment i frikshëm, ku sipasojë e erëave të forta, deri në 100 km/orë, një kamion në autostradën A1, është rrokullisur duke përfunduar mbi veturën e policisë.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën që lidh qytetin Hundington dhe Dumbar në Skoci, ku policia kishte dalë për të drejtuar trafikun.

Si pasojë e kësaj ngjarje, raportohet se një polic ka pësuar lëndime.

?Duhet ta mbyllim menjëherë autostradën A1.  Kamioni është rrokullisur mbi veturën time zyrtare, kurse dje e kam pastruar në detaje?, ka shkruar në rrjetet sociale shefi i policisë Stewart Kale.

Lajmet e fundit nga