LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Im bir e thërret babi”/ Balerina e njohur flet për partnerin e saj pas ndarjes nga bashkëshorti

1 Korrik 2019, 18:20, Lifestyle CNA
“Im bir e thërret babi”/ Balerina e njohur flet për

Balerina e njohur Hyeda El Saied është komentuar shumë për jetën private pas deklaratës ku shprehej se martesa e saj kishte marrë fund për shkak se bashkëshorti e kishte tradhtuar.

Por Hyeda e ka lënë pas të shkuarën edhe pse e vetmja gjë që e lidh me ish bashkëshortin është djali, Gabriel.

Së fundi ajo ka bërë publike lidhjen e saj me me Thierry Grosjean me të cilin po përjeton një romancë dashurie.  E ftuar te Rudina ajo është shprehur:

?Tani kemi një person që jeton me ne, një person që na mbron, na inkurajon dhe na do shumë. Gabrieli, pa i thënë unë, ka vendosur vetë ta thërrasë babi?,- rrëfeu ish-balerina e njohur në studio së bashku me të birin. Ndër të tjera Hueyda tregoi dhe se si e ka njohur partnerin e saj aktual, duke zbuluar se gëzonte një miqësi prej 6 vitesh me Thierry Grosjean.

?Unë e njoh prej 6-vitesh, kemi 1 vit e 8 muaj bashkë. Thierry, në fillim, vinte shihte ekspozitat e mia. Para dy vitesh, kisha një vit që isha ndarë me babin e Gabrielit, i shkruaj Thierry-t dhe i them se po kërkoja punë. Nëse do kesh kohë, të pimë një kafe bashkë.

E lëmë që të pimë një kafe bashkë, më pyeti çfarë kishte ndodhur, pse je ndarë, i tregova gjërat më të këqija. Në fund, i thashë ?ika, se kam lënë Gabrielin me dadon?, ndërsa ai më tha se ?kam 5 vjet që jam i dashuruar më ty??,- u shpreh El Saied lidhur me historinë e njohjes me Thierry-n. Në fakt kjo nuk ishte periudha e duhur për Hueyda-n, e cila fillimisht e falenderoi për interesin që tregoi, por më pas shtoi se nuk ishte gati.

Pas gjithë vendimeve të marra, 44-vjeçarja gëzon tashmë një marrëdhënie shumë të shëndetshme dhe të lumtur me Grosjean, i cili kujdeset gjatë gjithë kohës duke i kushtuar vëmendjen maksimale El Saied dhe vogëlushit të saj.

Lajmet e fundit nga