LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Krim makabër në Itali/ Shqiptari masakron gruan në sy të fëmijës

8 Nëntor 2017, 12:34, Aktualitet CNA

Një krim makabër ka ndodhur në familjen e një shqiptari në Itali.

Mediat italiane raportojnë se nje shqiptar ka masakruar gruan ne sy të fëmijës 8-vjeç dhe më pas ka njoftuar policinë.

?Hajdeni sepse kam vrarë gruan time?, kane qene fjalet e tij ne telefon per policine italiane.

Ngjarja bëhet edhe më e rendë pasi krimi ka ndodhur në sytë e fëmijët 8 vjeç të çiftit.

Krimi i rëndë ka ndodhur rreth orës 9 të mëngjesit të sotëm, ndërsa autor i këtij krimi është një 37-vjeçar emigrant shqiptar dhe viktima është 30 vjeçe.

Shqiptari është vënë në pranga, ndërsa fëmija është marrë nga shërbimet sociale dhe psikologia për shkak të gjendjes së tij të rënduar./ CityNews

Lajmet e fundit nga